Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak Summer Home Emlak

SUMMER HOME EMLAK

ALANYA, ANTALYA, BODRUM, CYPRUS, İSTANBUL
Alanya emlak » Antalya emlak » Kıbrıs Emlak » Side Emlak » Belek emlak »

ARE YOU DREAMING OF A HOME ABROAD?

Your own piece of heaven where you can enjoy the sun, long beaches and warm evenings?

POPULER PROJECTS

Alanya'da Villa Barselona Daireleri Satışta
location_on
Alanya
hotel
5+1
hot_tub
4
zoom_out_map
3502
Olive City Daireleri Alanya’da Satışa Sunuluyor
location_on
Alanya
hotel
2+1
hot_tub
2
zoom_out_map
642

NEWEST PROJECTS

Summer Park İş Merkezi
location_on
Alanya
hotel
2+1
hot_tub
2
zoom_out_map
602
Yeni Küçük Ölçekli Yüksek Kaliteli Proje
location_on
Alanya
hotel
1+1,4+1 Dublex
hot_tub
1,3
zoom_out_map
652,2252
Alanya'da Satılık Daireler
location_on
Alanya
hotel
2+1
hot_tub
2
zoom_out_map
972
Alanya'da özel Crystal Nova Daireler
location_on
Alanya
hotel
1+1,2+1
hot_tub
1,2
zoom_out_map
632,1182

NEWS & INSIGHTS

2018 FIVB Plaj Voleybolu Alanya

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu dünyanın en önemli Plaj Voleybolu olaylardan biridir. Örgütün ilk yıldızlı Etap 31 Mayıs ve Antalya 5 Haziran tarihleri...

Devamını oku

INSPECTION TRIP

CONTACT US FOR FREE INSPECTION TRIP

Grab the chance to come on an inspection trip before you make up your mind to buy!


Summer Home will gladly organize an Inspection Trip for you. On this trip, you get the possibility to see the property you are interested in with your own eyes. Pictures and facts cannot compare to see the property and its environment for yourself.

Turkey Alanya
Turkey Trips
Turkey Travel

Türkiye'de yazlık Ev Uluslararası Gayrimenkul ve inşaat şirketi, yıllardır inşa edilmiş müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır. Müşterilerimize uzun süreli deneyim ve bağlılığı sayesinde, büyük bir itibar elde etmiş ve Türkiye'de gayrimenkul alanında başarılı olduk. Bizimle Türkiye'de emlak satın almak için mükemmel bir karardır ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en iyi referanstır.

Türkiye'de Yazlık Ev Emlak sayfası satılık özellikleri geniş bir seçim sağlar ve Belek, Antalya, Side, Belek, Bodrum, Fethiye, Kemer veya İstanbul satılık daire veya villa seçmek müşteriler için. Portfolyo bizim Türkiye'de doğru yatırımı bulmak ve Türkiye'de bir tatil evi sahibi olacak emin olun.

Türkiye'de bir mülk sahibi ve mükemmel bir tatil evi keyfini çıkarın.

Yabancılar tatil yerlerine, özellikle Kapalı Bölge olarak Türkiye seçin. Turistler Türkiye'nin bu alanda ilginç özellikle güneşli havalarda ve sıcak iklim, güzel deniz ve yeşil doğa için bulmak. Yabancılar Alanya'nın tanınmış Kleopatra Plajı, kale veya Dim Çayi Vadisi ile bir daire satın almak için çok cazip bir hedef haline gelmiştir. Birçok kişi, antik kalıntılar ve Türkiye'de bir tatil evi için mükemmel bir yer için daha sessiz şehir Yan, popüler bir yer arayın. Başkalarının golf sahaları ve kaplıcalarıyla ünlü olan Belek bir özellik, masmavi Denizi ile güzel bir doğa içinde satılık özellikleri ile Kemer tercih, çam ormanları ve dağları, Antalya satılık uygun fiyatlı daireler tatil evi arayanlar için Türkiye'de bir yatırım seçeneği vardır.

Yazlık Ev Emlak birçok projeyi sunuyor ve Türkiye'de ikinci bir ev satın almayı önerir.

Gayrimenkul uygun fiyata Türkiye'de emlak satın almak için temel sebebi. Türkiye'de hayalindeki evi bulmak çok basittir, satılık, villa, golf villaları ya da karadan, her bütçe ve zevk için seçmek için pek çok daireler vardır. En çekici Antalya Bölgesi Satılık Daireler. Yatırım, kira, tatil kullanımı, kalıcı olarak burada yaşamak ya da emekli olmak için Türkiye'de bir daire veya villa satın almak istediğinizi, Türkiye'de Yazlık Ev Emlak doğru konaklama bulmanıza yardımcı olacaktır. Türkiye'de doğru emlak bulmak yardım ile daha kolay olacaktır. Sadece satış veya Türkiye, bizim için bırakabilirsiniz kalan ev için bir daire seçmeniz gerekir. Tüm evrak ele alacağız ve en kısa sürede Türkiye'de tatil evi zevk için yardımcı olur.

Yazlık Ev Emlak için İnceleme gezileri sağlar.

Müşterilerimize gelmek ve bu harika ülkeyi görmek ve bir sonraki ev olabileceklerini satılık özelliği görüntülemek teşvik ediyoruz. İş ile zevki birleştirmek için bir fırsattır. İnceleme gezisi, havaalanı transfer, konaklama ve başarıyla Türkiye'de bir emlak satın almak için gerekli olan müşterilerimiz için tüm bilgileri sağlar.

Satılık bir daire arıyor olun ya da Türkiye'de bir ev ya da villa satın almak istiyorsunuz, Antalya/Türkiye'de Yazlık Ev Gayrimenkul, Türkiye'de uygun yatırım ile yardımcı olmaktır.

Güveniniz için teşekkürler!

Sahipleri tarafından satılık mülk

Artık yeni bir yapı olarak kabul edilmez satış gayrimenkul anlamına gelir, ama zaten birine ait olduğunu ve şu anda satılık.

Türkiye'de satış uygun fiyatlar

Türkiye'nin Akdeniz ve Ege bölgesinde gayrimenkul piyasasının uygun fiyatlar ile sunmayı satılık satış özellikleri vardır. Birçok sahipleri ucuz bir yatırım olarak muhtemelen birkaç yıl önce tatil evlerini satın aldı ve şimdi bazı ekstra para kazanmak ile Türkiye daire ya da evi satmaya karar verdiklerini ana nedenidir.

Türkiye'de satış faydaları

Türkiye'de satış özellikleri eşsiz faydaları vardır. Her şeyden önce, fiyatlar yapım aşamasında satılık daire fiyatları ile yeni inşa edilen komplekslerde Türkiye'de dairelerin fiyatları daha makul ve karşılaştırılabilir. Beklemek gerekmez ve genellikle satış özelliğinin bir parçası olan mobilyaları değiştirmeyi düşünüyorsan hemen taşın, bir satış avantajı var. Sadece yasal fayans doğrulayabilirsiniz ve daire ya da Satılık villa yasal statü emin olabilirsiniz diğer avantaj.

Türkiye'de satış gayrimenkul satın Ucuz Daire arıyor ve Türkiye ' de yeni bir bina ya da satılık bir daire göze alamaz insanlar için büyük bir avantaj.

Satış emlak dezavantajları

Ayrıca satış için gayrimenkul bazı dezavantajları vardır. Gerçekten satılık daire fiyat konusunda pazarlık edemezsiniz, tüm bina kontrol ve eski binada daire satın değer olup olmadığına karar vermelisiniz. Daire içinde çalışmıyor olabilir böyle şeyler, bu tür elektrik, tesisat ve tamir ekstra maliyetleri konusunda dikkatli ve saymak gerekir.

Türkiye'de yeni inşa edilen evler, Satılık Daireler, sık sık yüzme havuzları, bahçeler, sauna, Türkiye'nin pek çok büyük özellikleri olan ve daha fazla oyun alanları ile sosyal alanlar bulunur. Ancak, Türkiye emlak piyasasında çok yeni binalarda enflasyondan sunuyor. Özellikle tatil ev sahipleri sadece evlerini satmak istiyorum çünkü ya da daha büyük bir Türkiye için daha küçük daire değiştirirler. Size ve sadece size en uygun olanı seçmeniz gerekir Türkiye satış özelliği geniş bir seçimdir.

Biraz para kazanmak ister yeni, daha önce ıssız bir mülk sahibi için önemli değildir, o zaman Türkiye'de bir satış özelliği size göre.

Where can you find us:

Your own piece of heaven where you can enjoy the sun, long beaches and warm evenings?