Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi Emlak Satın Alma Gezisi

Emlak Satın Alma Gezisi

Select your property in Turkey 1
Buy your Flight Ticket 2
Get Free Transfer from airport 3
Get Free Accommodation 4
View your dream home and get payback of your trip expenses 5
Get your dream property in Turkey 6

İnceleme Gezisi

İnceleme Gezisi bir fırsat için size tüm bilgileri toplamak ve görünüm özelliği bizim online portföy. Yaz Eve görüntüleme Seyahat bireysel gereksinimleri, kişisel özellikleri, finansal bütçenize uygun göre tasarlanmıştır. İlgilendiğiniz mülkiyet, mülkiyet broşürü, floorplans, fiyat listesi ve proje konumu da dahil olmak üzere hakkında doğru bilgiler vereceğiz.

Rezervasyon Tarihleri

Türkiye'de kaldığınız süre boyunca, Yazlık Ev Emlak temsilcisi İngilizce, Almanca, Slovak, İsveç, Polonya, Rusça, Arapça veya Türkçe, rahatınız için verilen satın alma işlemi hakkında tam kişisel ilgi, güler yüzlü ve güvenilir hizmet detaylı bilgi garanti eder. Önceden inceleme gezisi planlanan tarihleri hakkında bize bildirin, tercih tarihleri Programımıza uygun olduğunu tespit etmek istiyoruz.

Transfer - Otel Konaklama - Uçak Bileti

Yazlık Ev Emlak varış ve otele doğrudan kalkış transferi Antalya/Gazipaşa havaalanından transfer düzenlemek. Rahat ve keyifli bir ortamda yarım pansiyon otelde konaklama sağlayacağız. Eğer bize bir mülk satın alırsanız, satın alma sözleşmesi imzalandıktan sonra, seyahat masraflarını karşılayacaktır.

* Yazlık Ev Emlak üzerinden bir inceleme gezisi sırasında bir mülk satın almıyorum durumda, uçuş, transfer ve konaklama için tüm masraflarını karşılamak zorunda.

* Yazlık Ev inceleme gezisi bireysel gereksinimleri, kişisel özellikleri, finansal bütçenize uygun göre tasarlanmıştır.

İçin bir inceleme gezisi kitap hoş geldiniz!

harika bir ülke olan Türkiye'de, renkli tarihi, teklif kırsal kültürü ve muhteşem manzarası yanı sıra zenginlik ne olursa. Akdeniz seveceksiniz ve burada Türk Rivierası'nda muhteşem yaşam tarzı zevk inanıyoruz.

TANITIM GEZİSİ

ÜCRETSİZ TANITIM GEZİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Size en uygun gayrimenkulü daha yakından görmek için başvurun, tanıtım gezimize katılma şansını yakalayın!


Summer Home, sizin için bir Tanıtım Gezisi düzenleyecektir. Bu yolculukta, ilgilendiğiniz gayrimenkulü kendi gözlerinizle görme şansına sahipsiniz. Resimlerdeki gayrimenkul ile gerçekteki gayrimenkul arasında fark olmadığını kolaylıkla farkedeceksiniz.

Turkey Alanya
Turkey Trips
Turkey Travel

Bizi nerede bulabilirsiniz:

Güneşin, uzun kumsalların ve sıcak akşamların tadını çıkarabileceğiniz cenneti daha yakından görmek ister misiniz?