Türkiye'de Finans Sektörü

Türkiye'nin ekonomisi oldukça güçlüdür.

Türkiye;  Avrupa'nın ve dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olarak tanımlanıyor. Son yıllarda ekonomik büyüme biraz yavaşladı, ancak Türkiye'de emlak piyasası hala Avrupa'nın en iyilerinden biri.

Yurtdışında bir mülk satın alırken, ülke ekonomisi, emlak piyasası, mülk fiyatları ve daha sonra ödeme, ipotek veya taksitlendirme olanakları ile ilgili tüm bilgileri bilmeniz gerekir.

Türkiye'deki Summer Home Emlak Acentesi, birçok hedefe yönelik inşaat şirketi ile birlikte çalışmakta ve Garanti Bankası işbirliği içinde eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

10 yıla kadar mortgage ödemeleri için kredi üzerinde sabit bir faiz oranı elde edebilirsiniz.

Piyasadaki en önde gelen bankalardan düşük faiz oranına sahip olmak için, lütfen Summer Home Gayrimenkule ulaşın.

 

İpotek:

  • Garanti Bankası ipoteği, USD veya EUR gibi yabancı para cinsinden yeni inşa edilen mülklerin satın alınması için uzatılmakta ve ipotek 10 yıla kadar çıkabilmektedir.
  • İpotek ile bağlantılı olarak garanti mülkünüz olacaktır ve bu, kredinin ödenmesi ile ilgili sorun çıkması durumunda, ülkenizde kendi evinizi riske atmayacağınız anlamına gelir.
  • Kredi başvurusunun 10 yılı boyunca sabit faiz uygulanacaktır.

Bir kredi başvurusu yapmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0090 242 511 99 98 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Seçilmiş mülklerimizden bazıları, 10 yıllık mortgage ödemeleri ve% 50'ye kadar mülk değeri ile% 5 sabit oran sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  • Summer Home Emlak, finansal danışman değildir ve herhangi bir yatırım yapılmadan önce tüm müşterilerin kendi kendilerine finansal danışmanlık almasını tavsiye ederiz. Türkiye'deki emlak piyasasının fiyatları aşağı yukarı hareket edebilir ve geçmiş performansa dayanamaz.